MiLeY CYRuS FaN SiTeSi..!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MiLeY CYRuS FaN SiTeSi..!!

Miley Cyrus Fan Sitesi

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Miley Fanları ile İlgili

3 posters
YazarMesaj
ahmo11
YeNi üYe
YeNi üYe

Erkek
RuH HaLi : Miley Fanları ile İlgili Asik
TaKıM : Miley Fanları ile İlgili W9iizozq75u1q0hk8f68eb4
iŞLeTim SiSTeMi : Miley Fanları ile İlgili Yk-vista-ultimate

Miley Fanları ile İlgili Empty
MesajKonu: Miley Fanları ile İlgili   Miley Fanları ile İlgili Icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 2:06 am

Merhaba arkadaşlar" demeyi çok isterdim ama ne yazıkki diyemeyeceğim. Çünkü sizin siteden gerçekten nefret etmeye başladım. Çünkü sizin sitedeki Miley'nin güya"ÇIPLAK" lol! olduğu resimler hakkında hiçbir Miley'yi savunma haraketi göremedim ve bu yüzden sizin gerçektende Miley Fanı olup olmadığını gerçekten merak etmeye başladım. Bu konuda Miley'yi sonuna kadar savunurum gerekirse son nefesimde bile onu savunacak kelimeler sarfederim. Bunu sizin aranızdan hanginiz yapar bilemiyorum ve yapacağınızıda sanmıyorum. Birde benim anlamadığım bu sitede bir tek adminler mesaj atmış heralde yada bana öyle geliyor. Birde bu site bir fan sitesi olamaz. Özelliklede Miley'min Fan sitesi asla olamaz. Çünkü bu sitede gereğinden fazla MİLEY'NİN TEKRAR SÖYLÜYORUM GÜYA "ÇIPLAK" lol! lol! ÇEKTİRDİĞİ RESİMLERLE İLGİLİ OKADAR KONU VARKİ VE DEMİN DE DEDİĞİM GİBİ BU KONUTLARIN HİÇBİRİNDE BİRKEZ BİLE MİLEY'Yİ KANITLARLA SAVUNMAMIŞSINIZ.

"İyi günler" diye bitirmeyi çok isterdim ama dedimya siz "merhaba arkadaşlar" ve "iyi günler" sözcüklerini bence hak etmiyorsunuz.

Vede son olarak MİLEY O RESİMLERDE ASLA ÇIPLAK DEĞİLDİR. İSTEYENE KANITINI DAHİ SUNABİLRİM?

Sanırım sizin tek bildiğiniz bir konuyu kilitlemek sadece neden savunmadığınızı yada savunmak istemediğinizimi desem herneyse onu soruyorum ve kilit+çöp ile karşılaşıyorum. Hepiniz çok iyi bir Miley fansınız(!).
RockqirL
PaTRoN
PaTRoN
RockqirL

Kadın
RuH HaLi : Miley Fanları ile İlgili Zararsiz
TaKıM : Miley Fanları ile İlgili Be10

MesajKonu: Geri: Miley Fanları ile İlgili   Miley Fanları ile İlgili Icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 3:09 pm

ya biz bu konuları kilitleyip çöpe atmaktan bıktık siz bu konuları acmaktan bıkmadınız kardesim biz miley evet qercekden de cıplak poz veriyor demiyoruz ki sadece cıkan haberleri forumumuzda yayınlıyorus siz bizi nasıl qörüyorsanız ole olsun bizi tanıyanlar bizi biliyor ...
_ChatLak_
YeNi üYe
YeNi üYe
_ChatLak_

Kadın
RuH HaLi : Miley Fanları ile İlgili Bahahaha
TaKıM : Miley Fanları ile İlgili W9iizozq75u1q0hk8f68eb4
SaNaL HaYVaN\'ıN : Miley Fanları ile İlgili Denizaslim_36_33_9
iŞLeTim SiSTeMi : Miley Fanları ile İlgili Yk-vista-business

MesajKonu: Geri: Miley Fanları ile İlgili   Miley Fanları ile İlgili Icon_minitimePtsi Ara. 01, 2008 10:43 pm

boş konu kilit+çöp ltfn ( amacım iş öğretmek deil yanlış anlmayın)

Miley Fanları ile İlgili
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-